Contact

In dit hoofdstuk lees je hoe je de school kunt bereiken. Ook de belangrijkste contactpersonen bij Aeres VMBO Velp staan hier op een rij.

Aeres VMBO Velp

  • Je ouders kunnen je ziekmelden via absentievelp@aeres.nl of 088 - 020 5200
  • Op schooldagen is de school open van 08.00 tot 16.30 uur
  • Het algemene telefoonnummer is 088 - 020 5200
  • E-mail: vmbo.velp@aeres.nl
  • Ons bezoekadres: Pinkenbergseweg 5f, 6881 BA Velp
  • Ons postadres: Postbus 301, 6880 AH Velp

Schoolleiding

  • Directeur: Mevrouw M. Rensen (m.rensen@aeres.nl)
  • Teamleider vmbo onderbouw: Mevrouw M. van Beerendonk (m.van.beerendonk@aeres.nl)
  • Teamleider vmbo bovenbouw: De heer C. Bartels (c.bartels@aeres.nl)

Administratie

  • Mevrouw M. Somsen (m.somsen@aeres.nl)

Dagcoördinator

  • Mevrouw L. de Jong (l.de.jong@aeres.nl)

Decaan

  • Mevrouw J. Dogger (j.e.dogger@aeres.nl)

Examensecretaris

  • Mevrouw S. Kamerman-Mostard (s.mostard@aeres.nl)

Contactpersoon veilig schoolklimaat

  • Mevrouw L. Tromp (l.tromp@aeres.nl)

Antipestcoördinator

  • Mevrouw I. van Galen (i.vangalen@aeres.nl)

Zorgcoördinatoren

  • Mevrouw I. van Galen (i.vangalen@aeres.nl)
  • Mevrouw L. Tromp (l.tromp@aeres.nl)

Onze school wordt bestuurd door Aeres. Het College van Bestuur bestaat uit:

  • De heer B.M.P. Pellikaan, voorzitter
  • De heer M.H.C. Komen, vicevoorzitter

Instellingsdirectie Aeres VMBO & MBO

  • Mevrouw G.J.M. Kruijer
  • De heer A. R. Jaarsma

Het adres van Aeres Postadres: Postbus 245, 6710 BE Ede Bezoekadres: Bovenbuurtweg 27, 6717 XA Ede Telefoon 088 - 020 70 20

© Aeres 2022

Disclaimer Aan deze schoolgids kunnen geen rechten worden ontleend.